Hladké klinové remene

Hladké klinové remene MEGADYNE sa vyrábajú v troch výkonnostných triedach EXTRA, OLEOSTATIC a OLEOSTATIC GOLD. Remene EXTRA sú navrhnuté tak, aby poskytovali trvalé a spoľahlivé výkony na ľahkých a stredne ťažkých pohonoch. Predstavujú cenovo dostupné riešenie, pri zachovaní vysokej kvality materiálov, pre pohonné systémy v mnohých priemyselných odvetviach. Sú šetrné k životnému prostrediu, nakoľko všekty zlúčeniny neobsahujú halogény.

Remene OLEOSTATIC sa vyrábajú s vysokoodolnými ťažnými elementami, preto sú remene OLEOSTATIC vhodné pre vysoké výkony. Rovnako neobsahujú halogény - halogen-free.

OLEOSTATIC GOLD je najvyššia výkonnostná rada obalovaných (hladkých) remeňov. Môžu pracovať v širokej škále priemyselných aplikácií, pri rôznych nosnostiach a rýchlostiach. Ponúkajú vysokú rýchlosť od 100 až do 8000 ot/m a výkon od 1 kW až do 400 kW. Remene OLEOSTATIC GOLD majú až o 30% vyššiu prenosovú kapaciu oproti remeňom OLEOSTATIC, čo umožňuje kompaktnejší pohon a zníženie nákladov. Všetky zlúčeniny v remeňoch OLEOSTATIC GOLD sú bez halogénov a vyhovujú RoHS.

V prípade akýchkoľvek otázok prosím kontaktujte náš zákaznícky servis.


Informácie

Copyright © 2023 MEGAbelt Online Catalog. Powered by MEGAbelt SK